Przeczytaj w 3 minuty 04.12.23

Jakie wsparcie otrzymasz jako franczyzobiorca szkoły językowej Early Stage?

Pragniesz prowadzić własną szkołę języka angielskiego z nami? Świetnie! W takim wypadku na pewno chcesz wiedzieć, jakie wsparcie dla franczyzobiorcy szkoły językowej daje Early Stage. Oferujemy pomoc w wielu obszarach: metodyki, marketingu administracji, budowy marki i społeczności, bezpiecznego startu czy Twojego rozwoju. Wszystko to omawiamy ze szczegółami w tym artykule – zapraszamy Cię do lektury, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Wsparcie metodyków dla franczyzobiorcy

Zacznijmy od tego, co jest kluczem do skutecznych zajęć – gotowa, autorska metoda i program Early Stage. Decydując się na naszą franczyzę, otrzymujesz wsparcie metodyków z centrali oraz dostęp do:

 • autorskich materiałów (zarówno na lekcje, jak i półkolonie), w tym autorskich podręczników,
 • programu nauczania dla uczniów w wieku 3-19 lat,
 • sprawdzonej metody nauczania, czyli 12 supermocy,
 • bogatego zaplecza materiałów dydaktycznych,
 • platformy online do przygotowywania zajęć.

Dzięki temu, z łatwością przeprowadzisz zajęcia, które rozbudzą zainteresowanie Twoich uczniów i sprawią, że skutecznie przyswoją oni przerabiany materiał.

Trzy franczyzobiorczynie Early Stage w szkole językowej siedzą razem na pufach.

Marketing szkoły językowej

Jako franczyzobiorca szkoły językowej Early Stage możesz liczyć na wsparcie w zakresie marketingu. W tym wypadku pomożemy Ci na kilka sposobów.

Gotowe materiały do akcji marketingowych

Oferujemy wiele gotowych materiałów, dzięki którym możesz szybko wcielić swoje strategie marketingowe w życie:

 • gotowe projekty materiałów do promocji lokalnej (wzory plakatów, ulotek, bannerów, rollupów, wizytówek itp. oraz grafiki do wykorzystania online);
 • gotowe projekty gadżetów marketingowych (kalendarze, torby, długopisy, naklejki, plakaty, itp.);
 • przygotowujemy filmy reklamowe i reklamy radiowe. 

Wsparcie strategiczne i wizerunkowe

Nasi specjaliści z centrali obejmą Cię również wsparciem dotyczącym budowania strategii marketingowej dla Twojej szkoły. Dotyczy to również budowania marki osobistej – niezwykle ważnej części składowej sukcesu Twojej szkoły.

Marketing internetowy

Zajmujemy się dla Ciebie również widocznością w internecie. To my prowadzimy stronę internetową, wraz z całym związanym z tym content marketingiem (blogiem dla rodziców czy lektorów) i my dbamy o jej widoczność. Jesteśmy również odpowiedzialni za kampanię reklamową online oraz przygotowanie wszelkich materiałów promocyjnych – w tym formatów wideo. Dzięki temu możesz skupić swoje działania marketingowe w głównej mierze na akcjach lokalnych.

Wsparcie dla franczyzobiorcy: know-how i administracja

Jako nasz franczyzobiorca otrzymasz również pełne wsparcie z centrali w kwestiach administracji i rozwoju szkoły. Nasz zespół będzie gotowy, aby odpowiadać na Twoje pytania i rozwiewać wątpliwości. Dodatkowo udzielimy Ci rad w kwestiach takich jak:

 • dalszy rozwój szkoły (zatrudnianie lektorów, otwarcie dodatkowej filii),
 • strategie nowoczesnego zarządzania placówką i zespołem,
 • kultura organizacyjna,
 • zarządzanie przez wartości.

Udzielimy Ci również dostępu do sprawdzonych platform i aplikacji, które usprawnią zarządzanie Twoją placówką (takich, jak np. e-dziennik, umowy online, aplikacja muzyczna itp.) oraz do gotowych wzorów dokumentacji administracyjno-prawnej.

Budowanie marki i społeczności

Kolejnym obszarem, w którym otrzymasz wsparcie, jest samo budowanie marki Twojej placówki. W tym wypadku staramy się pomóc franczyzobiorcom głównie poprzez promowanie poszczególnych szkół wśród lektorów i wspieranie procesów rekrutacyjnych. Ponadto dajemy Ci dowolność w wyborze rodzaju umów dla Twoich lektorów – dzięki temu możesz trafić idealnie w potrzeby w danym rejonie.

Pisząc o budowaniu Twojej marki, nie możemy nie wspomnieć o centralnych akcjach organizowanych właśnie w tym celu. Dodatkowo dzielimy się też pomysłami na prowadzenie zespołu, które mogą jeszcze bardziej wzmocnić Twoją reputację wśród lektorów i tym samym przyciągnąć do Twojej szkoły większą liczbę chętnych nauczycieli.

Dwie kobiety siedzą przy biurku, jedna wypełnia dokumenty, a druga pracuje na laptopie.

Bezpieczny start dla franczyzobiorcy

Jako franczyzobiorca szkoły językowej Early Stage, otrzymujesz wsparcie od samego początku – dbamy o bezpieczny start dla Ciebie i Twojej szkoły. Dlatego nie wymagamy od Ciebie posiadania własnego lokalu, a same nasze opłaty zależą w dużej mierze od tego, ile zarobisz. Zerknijmy na szczegóły:

 • nieobciążająca kaucja zwrotna (3000 PLN), dzięki czemu unikasz ryzyka,
 • stała opłata franczyzowa na poziomie 12-8% przychodu.

W efekcie nasz model finansowy jest rentowny już w pierwszych miesiącach, a Ty nie musisz martwić się oczekiwaniem na pierwsze dochody.

Twój Rozwój

Na koniec, pomówmy o Twoim rozwoju – czymś, z czym również Ci pomagamy. Jako franczyzobiorca możesz dzięki nam poprawiać swoje zdolności, więc dbamy, aby stworzyć ku temu warunki. W Early Stage oferujemy Ci:

 • szkolenia metodyczne,
 • programy rozwoju umiejętności liderskich,
 • materiały do pracy własnej, warsztaty i spotkania online z działami Early Stage oraz kompleksowe, dwutygodniowe, stacjonarne wdrożeniowe warsztaty na START,
 • bogatą ofertę szkoleń przeprowadzanych przez ekspertów.

Dlatego nie wahaj się – sprawdź naszą ofertę franczyzy szkoły języka angielskiego i dołącz do naszego zespołu franczyzobiorców!

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, 
co dzieje się w Early Stage – zapisz się do newslettera!