Przeczytaj w 5 minut 18.01.24

Dlaczego warto otworzyć szkołę językową z Early Stage?

Prowadzenie szkoły języka angielskiego to zadanie dla tych, którzy łączą w sobie poczucie misji i żyłkę do prowadzenia biznesu. W końcu tutaj chodzi o tworzenie nowoczesnego miejsca do nauki, atrakcyjnych miejsc pracy i sprawnie działającego biznesu. Franczyza to jeden z modeli, który w przypadku szkoły językowej sprawdza się wyjątkowo dobrze. Sama franczyza to jednak tylko początek, liczy się także to z kim wchodzisz w taką współpracę. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak w Twoim własnym przedsięwzięciu pomoże Ci franczyza z Early Stage, zapraszamy do lektury.


Dlaczego warto otworzyć szkołę językową właśnie teraz?

Dynamicznie zmieniające się warunki gospodarcze, podatkowe, sytuacja polityczno-ekonomiczna – to wszystko buduje u potencjalnych przedsiębiorców poczucie niepokoju i skłania do odsunięcia w czasie wielu projektów. Czy masz jednak gwarancję, że za rok, dwa albo trzy warunki bardziej będą sprzyjały otwarciu szkoły języka angielskiego w Twojej okolicy? Dzisiaj trudno to przewidzieć. Zamiast więc czekać na hipotetycznie lepszy moment, możesz poszukać partnera, który przekaże Ci swoją wiedzę na temat stabilnego prowadzenia biznesu i wskaże drogę, którą najlepiej podążać. Nie oznacza to, że znikną wyzwania, problemy i pytania, jednak na sporą część z nich, już na początku uzyskasz odpowiedź.

Zobacz też:

👉 Czy franczyza to dobry pomysł w czasie inflacji?
👉 Czy warto założyć franczyzę szkoły języka angielskiego w 2024 roku?

Wejść we współpracę franczyzową czy działać samodzielnie?

A jak określić, który franczyzodawca będzie dla nas odpowiednim mentorem? Wybierając wspólnika, powinniśmy kierować się doświadczeniem, jakie posiada i tym, jak prosperuje jego biznes. Szkoła języka angielskiego Early Stage to placówka, która działa nieprzerwanie już od niemal 30 lat. Natomiast 15 lat temu, firma zdecydowała się udostępnić swój model biznesowy, podpisując pierwszą współpracę franczyzową. Czego zatem możemy spodziewać się, wybierając tak doświadczonego partnera?

Magdalena, Martyna i Sylwia, czyli szkoła Early Stage w Rzeszowie ⤵️

Zobacz też:

👉 Jakie wsparcie otrzymasz jako franczyzobiorca szkoły językowej Early Stage?
👉 Jak założyć szkołę języka angielskiego: franczyza czy samodzielnie?
👉 Współpraca partnerska – dlaczego droga w pojedynkę może być trudniejsza?


Dlaczego warto założyć szkołę językową z Early Stage? Bo dostajesz wsparcie!

Prowadzenie szkoły języka angielskiego to bardzo angażujące i wymagające zadanie. Warto się na nie dobrze przygotować. Przydatna jest w tym świadomość, że obok siebie masz doświadczonego partnera, który pomoże Ci z trudnymi wyzwaniami posiadania własnego biznesu zarówno przed jego otwarciem, jak i w czasie funkcjonowania.

Od franczyzodawcy, jakim jest Early Stage, możesz liczyć na wsparcie w wielu aspektach budowania i rozwijania swojej szkoły. Do dyspozycji otrzymasz nie tylko przygotowaną i gotową do wprowadzenia w życie metodykę oraz sprawdzony, autorski program nauczania, lecz także wsparcie marketingowe, szkoleniowe, administracyjne, HR-owe i z obszaru IT. To niezwykle ważne szczególnie na etapie otwierania placówki, kiedy ilość dokumentacji, wymogów prawnych i organizacyjnych może przerażać. Liczy się jednak także i to, jak partner będzie Cię wspierał za miesiąc, rok czy dwa po otwarciu szkoły.

Wsparcie dla franczyzobiorcy na co dzień

Early Stage oferuje wsparcie w wielu trudnych „codziennych” zadaniach. Jako marka i Twój partner bierzemy na siebie:

  • planowanie i wdrażanie w życie strategii content marketingowej,
  • dzielenie się wiedzą, praktykami, wizją nauczania;
  • marketing online, docieranie w sieci także i do Twoich potencjalnych klientów;
  • prowadzenie strony internetowej, jej stałą aktualizację, w tym troskę o aktualność wszystkich danych dotyczących Twojej placówki;
  • prowadzenie zarówno profili w social mediach, które stanowią kolejny kanał dotarcia do potencjalnych odbiorców, jak i formę kontaktu z tymi, którzy już nas znają;
  • współpracę z portalami rekrutacyjnymi, promowanie ofert pracy dla lektorów;
  • aktualizowanie dokumentów prawnych, których potrzebujesz do prowadzenia szkoły;
  • dostarczanie nowoczesnych systemów IT do prowadzenia szkoły.

Bieżących zadań zostaje całkiem sporo, ale z pewnością staną się one łatwiejszym wyzwaniem, gdy obok do pomocy mamy doświadczonego partnera. Ten oddech, który zapewnia Ci przejęcie przez nas pewnych obszarów działań, pozwala skupić się na tym, co najważniejsze: bieżącym prowadzeniu szkoły, współpracy z lektorami i rodzicami, utrzymaniu jakości nauczania, rozbudowie placówki, rozwoju dydaktycznym kadry i własnym.

Współpraca i pomoc franczyzodawcy nie zwalnia Cię z obowiązku budowania placówki i jej rozwijania. Powinieneś/aś pamiętać, że to Ty w największym stopniu odpowiadasz za to, jak będzie prosperować Twoja szkoła języka angielskiego.

Zobacz też:

👉 Własna szkoła angielskiego: Inwestycje, koszty, planowanie budżetu


Relacje i wspólnota Early Stage

Współpraca z Early Stage pozwala budować wspólnotę nie tylko wewnątrz samej marki i pracowników szkoły, lecz także nawiązać szczególny rodzaj relacji z uczniami i rodzicami. Szkoła językowa Early Stage to więcej niż tylko miejsce nauki języka angielskiego, co bardzo dobrze pokazują dwie odsłony naszej kampanii YouMatter, w ramach której, nauczyciele mieli okazję „spotkać się” z publiczną informacją zwrotną od tych, którym poświęcają swój czas i energię – uczniów i ich rodziców.

Ta kampania bardzo dobrze pokazuje, że prowadząc szkołę z Early Stage, budujesz nową jakość edukacji, myślenia o tym, czym jest nauka. Ta świadomość nie tylko dodaje biznesowych skrzydeł, ale nadaje rozpędu do dalszego działania.

Zobacz też:

👉 Jakie są zalety prowadzenia franczyzy szkoły języka angielskiego?
👉 Czy franczyza w edukacji to dobry kierunek?


Dla kogo jest współpraca z Early Stage?

Atrakcyjność samej formuły franczyzy to tylko jeden z elementów, który sprawia, że partnerzy Early Stage odnoszą biznesowy i edukacyjnych sukces. Bardzo duże znaczenie ma podejście do edukacji, jakiego symbolem jest cała marka Early Stage. Tutaj nie chodzi tylko o działalność biznesową, lecz przede wszystkim tworzenie bezpiecznych, inspirujących i dynamicznych miejsc do nauki dla dzieci i motywującego środowiska rozwoju dla lektorów.

Do współpracy zapraszamy ludzi, którzy patrzą na świat edukacji podobnie jak my. Dzięki temu udało nam się stworzyć nie tylko cenioną przez rodziców markę, lecz także społeczność ludzi kreatywnych, zaangażowanych w swoją pracę, otwartych na rozwój. Jesteśmy więc dla siebie nieustannym wsparciem i motywacją, regularnie spotykamy się na szkoleniach, warsztatach i podczas szeregu innych projektów. Przez ostatnie 15 lat, od kiedy oferujemy współpracę franczyzową, rozwinęło się z nami 140. Franczyzobiorców, którzy otworzyli aż 800 placówek.

Zaufaj bezpiecznemu partnerowi i zacznij przygodę swojego życia, dołączając do społeczności franczyzobiorców Early Stage!

Posłuchaj, jak o swojej przygodzie z Early Stage mówią Ewelina i Łukasz z Tranogrodu ⤵️

Zobacz też:

👉 Jakie są perspektywy rozwoju i przyszłość branży szkół językowych?
👉 Franczyza – co to jest? Na jakich zasadach działa franchising w edukacji?
👉 Jakie cechy i umiejętności powinien posiadać franczyzobiorca szkoły językowej?


Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami:

📞 Zadzwoń: 886 876 089
✉️ Napisz: franczyza@earlystage.pl
✅ Skorzystaj z formularza kontaktowego

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, 
co dzieje się w Early Stage – zapisz się do newslettera!