Przeczytaj w 4 minuty 11.04.24

Jak działa franczyza szkoły językowej w Early Stage?

Franczyza to model biznesowy, w którym działamy jako Early Stage. Franczyzobiorca otrzymuje prawo do prowadzenia działalności pod marką franczyzodawcy, dzięki czemu zyskuje dostęp do know-how, materiałów edukacyjnych, szkoleń dla franczyzobiorców i lektorów oraz materiałów marketingowych. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj dalej!


Jak działa franczyza Early Stage? Poznaj nasze strategie!

W Early Stage oferujemy franczyzę miękką, co oznacza, że franczyzobiorcy mają dużą swobodę w prowadzeniu swojej działalności. Cenimy sobie otwartość, zaangażowanie i kreatywność, a także zorientowanie na rozwój biznesu. Wierzymy w budowanie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Zobacz też:


We współpracy z franczyzobiorcami stawiamy na:

👉 Wspólny rozwój. Organizujemy regularne spotkania i warsztaty, podczas których dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Nasi metodycy odwiedzają franczyzobiorców, aby wspólnie obserwować lekcje i udzielać cennych wskazówek. Ale bez obaw! To nie są sztywne wizytacje, a możliwość lepszego poznania się i wymiany doświadczeń.

👉 Dostęp do know-how. Udostępniamy franczyzobiorcom sprawdzony program nauczania, autorskie materiały dydaktyczne, platformę e-learningową i inne narzędzia ułatwiające prowadzenie własnej szkoły, np. e-dziennik.

👉 Wsparcie marketingowe. Pomagamy osobom, które z nami współpracują na zasadzie franczyzy budować rozpoznawalność i pozyskiwać nowych klientów. Choć już samo działanie pod szyldem Early Stage to już sporo – to możesz jeszcze więcej!

👉 Inwestycję w ludzi. Bardzo ważny jest dla nas ciągły rozwój, dlatego dajemy franczyzobiorcom dostęp do najróżniejszych szkoleń: czy to z zakresu metodyki nauczania, zarządzania szkołą, rozwoju osobistego, budowania własnej marki osobistej czy marketingu. Dostępne są także bezpłatne szkolenia dla lektorów Early Stage, z których mogą skorzystać pracownicy oraz baza wiedzy przeznaczona dla nauczycieli języka angielskiego.

Materiały edukacyjne dla szkół Early Stage: podręczniki Bear Band Lola Leo Hocus Pocus
Dużą zaletą franczyzy Early Stage są materiały dydaktyczne i wysokiej jakości podręczniki.

Zobacz też:


Jak działa franczyza – zanim zaczniemy współpracę

Jako zespół Early Stage mamy określone wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy, i bardzo nam zależy na tym, żeby nasi franczyzobiorcy również wprowadzali je w swoich szkołach. Dlatego kładziemy tak mocny nacisk na edukację.

Przed otwarciem własnej szkoły Early Stage franczyzobiorcy przechodzą przez kompleksowe wdrożenie, dzięki któremu mogą zapoznać się z naszą marką, wartościami i modelem biznesowym. Otrzymują też dostęp do praktycznej platformy z materiałami edukacyjnymi i narzędziami IT, takimi jak e-dziennik, do zarządzania szkołą i obsługi płatności online.

Ponieważ najczęściej startujemy z nowymi współpracami od września, w sierpniu organizujemy stacjonarne warsztaty, podczas których nasi franczyzobiorcy poznają metody nauczania Early Stage i przygotowują się do startu nowego roku szkolnego.

Sprawdź też:


Dlaczego warto z nami działać? Poznaj zalety współpracy z Early Stage!

W Early Stage kładziemy ogromny nacisk na to, aby współpracować z osobami, które myślą i czują tak jak my, a w nauce i w biznesie widzą przede wszystkim człowieka. Jak działa franczyza z Early Stage? Co tak naprawdę zyskujesz? 

Przede wszystkim pełny dostęp do naszego know-how, co jest ogromnym wyróżnikiem na współczesnym rynku szkół językowych. Dzielimy się sprawdzonymi rozwiązaniami i wieloletnim doświadczeniem, a poza tym wprowadzamy w arkana naszej sprawdzonej metody, czyli 12 supermocy.

Warto też wspomnieć o największej zalecie franczyzy, czyli prawie do korzystania z marki Early Stage: silna marka to gwarancja jakości i rozpoznawalności, co ułatwia pozyskiwanie nowych klientów. Wiedzą, czego mogą się spodziewać, i chętniej korzystają z takich usług. 

Zespół Early Stage jest zawsze gotowy do pomocy franczyzobiorcom w rozwiązywaniu bieżących problemów – zależy nam na udanej współpracy!

W naszej franczyzie edukacyjnej nie wymagamy od Ciebie posiadania własnego lokalu. Co więcej, na wstępie pobieramy jedynie nieobciążającą kaucję zwrotną, dzięki czemu nie potrzebujesz olbrzymiego budżetu żeby założyć z nami szkołę.


Franczyza Early Stage to idealne rozwiązanie dla osób, które:

👉 Chcą otworzyć własną szkołę językową, ale nie mają jeszcze doświadczenia w biznesie.

👉 Pragną pracować w edukacji i dzielić się swoją pasją do języków obcych w oryginalny i pełen pasji sposób.

👉 Myślą nieszablonowo i chętnie szukają nowych rozwiązań.

👉 Cenią sobie wsparcie i know-how doświadczonej firmy.

👉 Są gotowe na zaangażowanie się w projekt, który będzie wymagał dużo nauki i odpowiedzialności – ale jednocześnie może stanowić punkt zwrotny w karierze.

Sprawdź też:


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o franczyzie Early Stage, skontaktuj się z nami bezpośrednio – chętnie Ci pomożemy! Z Early Stage zrealizujesz swoje marzenie o własnej szkole językowej.

Jesteśmy również dostępni dla Ciebie pod numerem telefonu: +48 886 876 089 oraz adresem e-mail: franczyza@earlystage.pl.

Sprawdź też:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, 
co dzieje się w Early Stage – zapisz się do newslettera!