Przeczytaj w 5 minut 29.04.24

Jaka franczyza edukacyjna opłaca się w 2024 roku?

Jaka franczyza edukacyjna się opłaca w 2024 roku? Rynek edukacyjny w Polsce, szczególnie w branży językowej, to trudna nisza – bardzo konkurencyjna i pełna wyzwań. Nie oznacza to, że nie warto w niej startować. Jednak nie bez powodu szczególną popularnością cieszą się franczyzy językowe – przede wszystkim takie, które oferują sprawdzony model biznesowy i dostęp do know-how. Taką franczyzą jest Early Stage. Dowiedz się więcej!

Jaka franczyza się opłaca w 2024 roku? Szkoły językowe

Zacznijmy od tego, jaka franczyza edukacyjna się opłaca w 2024 roku – i dlaczego jest to franczyza językowa właśnie taka, jak Early Stage.

1. Ugruntowana pozycja na rynku i renoma

Wybierając franczyzę, warto postawić na firmę z ugruntowaną pozycją na rynku i renomą, która mówi sama za siebie. Dlaczego? Znacząco ułatwi Ci to start w branży edukacyjnej: taka firma posiada doświadczenie, sprawdzone rozwiązania i rozpoznawalną markę, która samoistnie przyciągnie uczniów i pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał rynkowy dla Twojej franczyzy na danym obszarze!

Zobacz też:


2. Przewaga konkurencyjna

Wśród franczyz językowych warto wyróżnić te, które oferują przewagę konkurencyjną za sprawą specyfiki swojej działalności. Może to być innowacyjna metoda nauczaniaautorskie materiały edukacyjne, atrakcyjne ceny lub unikalny sposób dotarcia do klienta. 

W Early Stage jesteśmy szczególnie dumni z naszych sprawdzonych metod: 12 supermocy i autorskich materiałów przygotowanych przez doświadczonych metodyków. Dzięki temu, nasze zajęcia cechują się niezwykłą skutecznością i wybiegają znacząco ponad program szkół państwowych!

Zobacz też:


3. Doświadczenie i sprawdzone rozwiązania

Franczyza edukacyjna to nie tylko rozpoznawalna marka, ale również doświadczenie. Nie musisz uczyć się na własnych błędach – możesz czerpać z doświadczeń innych. Dlatego wybierając franczyzę, zwróć uwagę na to, czy firma oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu, rekrutacji, zarządzania szkołą i prowadzenia zajęć – w Early Stage to dla nas ogromnie ważne.

Dlatego nie tylko zapewniamy Ci odpowiednie szkolenia i narzędzia IT. Dbamy również o naszą społeczność franczyzobiorców, dzięki której możecie dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi właścicielami szkół Early Stage.


4. Wyróżniająca się metoda nauczania

W 2024 roku coraz większym zainteresowaniem cieszą się franczyzy językowe, które oferują nie tylko naukę języka, ale również rozwijanie kompetencji XXI wieku. W ten nurt wpisuje się nasza metoda 12 supermocy, która pozwala uczyć dzieci np. krytycznego myślenia, kreatywności czy pracy zespołowej.

Dzięki temu, masz pewność, że Twoja szkoła będzie magnesem na nowych uczniów. W końcu, rodzice zdają sobie jak ważny jest ogólny rozwój ich dzieci, a nasza metoda jest gwarantem tegoż rozwoju.

Sprawdź też:


5. Autorskie rozwiązania metodyczne

Nie musisz wszystkiego robić od zera. Wybierając franczyzę językową z doświadczeniem, taką, która ma inspirujące, sprawdzone rozwiązania metodyczne, wyróżniasz się na tle konkurencji już w momencie startu swojego biznesu. Dlatego w Early Stage oferujemy przemyślany, dokładnie zaplanowany program nauczania, świetne podręczniki (np. nasz legendarny podręcznik GRAMMAR RHYMES czy właśnie wydany podręcznik „Challenge Accepted dla młodzieży), aplikację muzyczną i materiały dydaktyczne – masz gotową podstawę do rozpoczęcia pracy!


6. Rozwój i stabilność finansowa

Uważamy, że warto postawić na firmę, która rozwija się, dobrze prosperuje finansowo i inwestuje w innowacyjne rozwiązania i nie boi się nowego. Dla Ciebie to sygnał, że franczyza zapewni Ci stabilność i bezpieczeństwo. W Early Stage nie boimy się wyzwań i chętnie wdrażamy do naszych szkół nowe rozwiązania – także te IT, co doceniają zarówno dzieci, jak i rodzice.

Zobacz też:


7. Niski próg wejścia

Dla wielu osób ważnym czynnikiem jest niewielki wkład finansowy na start – lektorzy często nie zawsze, skąd wziąć pieniądze na start własnej szkoły językowej, szczególnie w przypadku sieci, które wymagają olbrzymich opłat wstępnych. W Early Stage wierzymy w to, że nie trzeba dużych nakładów finansowych, aby rozpocząć dobry biznes – pobieramy jedynie nieobciążającą kaucję zwrotną. Nie wymagamy też od naszych franczyzobiorców posiadania lokalu.

Zobacz też:


8. Bezpieczny model finansowy

Czy franczyza się opłaca? Tak! Musisz jednak zwrócić uwagę na model finansowy – nie zawsze jest on korzystny. W Early Stage, wierzymy, że franczyza to relacja partnerska. Dlatego oferujemy sprawiedliwy model finansowy – opłata franczyzowa obowiązuje jedynie wtedy, gdy Twoja szkoła zarabia i stanowi procent z zysków (różniący się w zależności od kilku zmiennych).

Sprawdź też:


9. Solidne know-how

Franczyza edukacyjna to przede wszystkim dostęp do know-how nie tylko dla klientów, ale i franczyzobiorców. Dlatego wybierając franczyzę, koniecznie zwróć uwagę na to, czy firma oferuje kompleksowe szkolenia i wsparcie w zakresie prowadzenia działalności

Nie skupiaj się jedynie na szkoleniach dla Ciebie. Ważne jest również wsparcie w szkoleniu lektorów, w końcu to oni stanowią fundamenty Twojej szkoły językowej. W Early Stage możesz na nas liczyć – oferujemy szkolenia zarówno dla franczyzobiorców, jak i dla lektorów.


10. Możliwości rozwoju

Franczyza edukacyjna powinna oferować możliwość rozwoju nie tylko biznesowego, ale również metodycznego. Ważne jest, aby firma dbała o swoich franczyzobiorców i zapewniała im dostęp do szkoleń i kursów doskonalących. Co więcej, w 2024 roku coraz większą wagę przywiązuje się do relacji między franczyzobiorcą a franczyzodawcą. Dlatego tak ważne jest, aby firma dbała o swoich franczyzobiorców, tworzyła społeczność i zapewniała im wsparcie na każdym etapie współpracy.

W Early Stage mamy też gotową, opracowaną kulturę organizacyjną, która sprawia, że wszystkie nasze szkoły mają jasno określone wartości i cele, a nasi franczyzobiorcy doskonale znają zasady współpracy w ramach sieci.

Sprawdź też:


Jaka franczyza edukacyjna opłaca się w 2024 roku? Ta w Early Stage!

Jak widzisz, w Early Stage spełniamy wszystkie warunki franczyzy edukacyjnej, która się opłaca. Dlatego nie wahaj się – skontaktuj się z nami lub umów się na spotkanie i dowiedz się, jak założyć swoją własną szkołę językową! 

Jesteśmy również dostępni dla Ciebie pod numerem telefonu: +48 886 876 089 oraz adresem e-mail: franczyza@earlystage.pl.

Sprawdź też:

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, 
co dzieje się w Early Stage – zapisz się do newslettera!